6435 WATERCOLOUR
Sold: SEK 250
Sold den 21 september 2015 -
5099 WATERCOLOUR
Sold: SEK 100
Sold den 27 januari 2014 -
7127 WATERCOLOUR
Sold: SEK 3000
Sold den 28 maj 2012
2392 Akvarell
Kjell Leander Engström, Abisko, 22x27
Sold: SEK 100
Sold den 2 juli 2007 -
3701 Akvarell
Leander Engström, 'Same' sign. Abisko 1925, 72x51
Sold: SEK 12800
Sold den 26 mars 2007 -
3088 Akvarell
Tord Leander Engström, Mot Abisko, 25x44
Sold: SEK 500
Sold den 26 april 2004
3419 Akvarell
Kjell Leander Engström, Fjällmotiv, 26x34
Sold: SEK 150
Sold den 16 september 2002